BULLIT Usługi i Doradztwo Techniczne

    Wojciech Albrecht
Certyfikowany Rzeczoznawca Pojazdów Samochodowych i Techniki Motoryzacyjnej
wpisany na Listę Rzeczoznawców Ministra Transportu pod nr RS001212

 
Oferta Dlaczego warto wybrać właśnie nas Aktualności Szkolenia, praktyki, praca O nas /
O.Założyciel

Kontakt/Linki

 

Firma działa nieprzerwanie od 1999 roku na rynku Krakowskim i terenie całego województwa Małopolskiego. Dodatkowo współpracujemy z Rzeczoznawcami na terenie całej Polski .Zatrudniamy i współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowaną kadrą rzeczoznawców posiadających odpowiednie uprawnienia, doświadczenie zawodowe charakteryzujących się wysokimi kwalifikacjami, profesjonalizmem, etyką zawodową, rzetelnością. Naszymi klientami są osoby prywatne, przedsiębiorcy, banki, towarzystwa ubezpieczeniowe, towarzystwa leasingowe, urzędy użyteczności publicznej. Wykonaliśmy niezliczoną ilość ocen technicznych, wycen, oględzin, kosztorysów, pomogliśmy w wielu sprawach (często beznadziejnych).

Ojciec założyciel Wojciech Albrecht - Krakowianin, urodzony co prawda po śmierci Jimmiego Hendrixa i po wydaniu "Live" przez Colosseum ale za to w czasach Black Sabbath, Franka Zappy , Pink Floyd czy Iron Maiden.
Absolwent Akademii Górniczo Hutniczej wydz. Inżynierii Mechanicznej i Robotyki na kierunku Eksploatacja Maszyn i Pojazdów, praca dyplomowa:"Badanie odporności na zużycie węzłów ślizgowych smarowanych syntetycznymi olejami silnikowymi"
Od najmłodszych lat zafascynowany wszystkim tym do czego można wlać paliwo i pojechać przed siebie - w tym celu parający się w młodości różnymi zajęciami m. in.: naprawa samochodów, pisanie artykułów do prasy motoryzacyjnej , renowacja pojazdów zabytkowych, przygotowywanie pojazdów do rajdów i wiele innych. W późniejszym okresie pracownik Towarzystw Ubezpieczeniowych (likwidator szkód, rzeczoznawca) Obecnie czyli od kilkunastu lat Rzeczoznawca Samochodowy . Zwolennik wyrobów solidnych przeznaczonych do długotrwałego użytkowania, przeciwnik tandety, celowego postarzania produktu, usterek zaplanowanych przez producenta czy innego sposobu prekseologicznego wymuszenia wymiany produktu.